Tor Ove Skjæveland
1962
-
Navn
Tor Ove Skjæveland
-
Sted
SANDNES
-
Nr.
5543
-
Lisens
( D1 ) Amatør, trene og kjøre
-
Drakt
rød m/gule langsstr. rødt sk.stk.
-
Monté
Nei
Kuskekarriere
-
Starter:
445
-
1. pl.:
22
-
2. pl.:
35
-
3. pl.:
43
-
Øvr. pl.:
152
-
Premier:
kr 765 725
-
Starter siste 12 mnd:
1
-
Starter siste 2 år:
5
Trenerkarriere
-
Starter:
216
-
1. pl.:
5
-
2. pl.:
12
-
3. pl.:
22
-
Øvr. pl.:
76
-
Premier:
kr 561 000
-
Starter siste 12 mnd:
0
-
Starter siste 2 år:
4
Karriere som kusk
| År |
Starter |
1. pl. |
2. pl. |
3. pl. |
Øvr. pl. |
Innkjørt kr. |
| 2026 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 2025 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 2024 |
22 |
0 |
1 |
1 |
11 |
56500 |
56 500 |
| 2023 |
17 |
0 |
1 |
0 |
8 |
49000 |
49 000 |
| 2022 |
16 |
0 |
2 |
3 |
6 |
55000 |
55 000 |
| 2021 |
21 |
1 |
2 |
3 |
9 |
70000 |
70 000 |
| 2020 |
12 |
0 |
0 |
0 |
5 |
16000 |
16 000 |
| 2018 |
7 |
0 |
0 |
0 |
3 |
8000 |
8 000 |
| 2017 |
16 |
0 |
1 |
1 |
12 |
42000 |
42 000 |
| 2016 |
8 |
0 |
0 |
0 |
1 |
3000 |
3 000 |
| 2015 |
8 |
0 |
0 |
1 |
2 |
8000 |
8 000 |
| 2014 |
13 |
0 |
2 |
1 |
1 |
18000 |
18 000 |
| 2013 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 2012 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 2011 |
12 |
0 |
0 |
0 |
4 |
11000 |
11 000 |
| 2010 |
11 |
0 |
0 |
3 |
3 |
19500 |
19 500 |
| 2009 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 2004 |
3 |
0 |
0 |
0 |
1 |
1500 |
1 500 |
| 2003 |
6 |
0 |
0 |
0 |
4 |
6000 |
6 000 |
| 2002 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 2001 |
27 |
0 |
2 |
2 |
9 |
41250 |
41 250 |
| 2000 |
19 |
0 |
1 |
3 |
11 |
35450 |
35 450 |
| 1999 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 1998 |
6 |
0 |
0 |
1 |
3 |
4750 |
4 750 |
| 1996 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 1995 |
2 |
0 |
2 |
0 |
0 |
5500 |
5 500 |
| 1993 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 1991 |
5 |
0 |
1 |
2 |
1 |
9900 |
9 900 |
| 1990 |
3 |
0 |
0 |
0 |
3 |
4500 |
4 500 |
| 1989 |
33 |
0 |
4 |
4 |
13 |
43600 |
43 600 |
| 1988 |
19 |
7 |
1 |
1 |
6 |
61900 |
61 900 |
| 1987 |
28 |
4 |
2 |
2 |
6 |
40100 |
40 100 |
| 1986 |
10 |
0 |
1 |
2 |
2 |
6950 |
6 950 |
| 1985 |
32 |
1 |
1 |
2 |
10 |
22500 |
22 500 |
| 1984 |
33 |
1 |
5 |
5 |
8 |
43925 |
43 925 |
| 1983 |
41 |
8 |
6 |
6 |
10 |
81900 |
81 900 |
Starter som kusk
| Hest |
|
Bane |
Dato |
|
Løp |
Dist. |
|
T |
Plas. |
Plas. |
Tid |
R |
G |
Odds |
Premie kr. |
Prog.nr. |
Sko |
Vogn |
| Crown Protector |
Crown Protector |
FORUS TRAVBANE |
2026-01-18T01:00:00 |
18.01.2026 |
09 |
2040/02 |
2/2040 |
|
0 |
X0 |
19,5ag |
|
G |
110 |
0 |
0 |
2 |
|
Va |
Karriere som trener
| År |
Starter |
1. pl. |
2. pl. |
3. pl. |
Øvr. pl. |
Innkjørt kr. |
| 2025 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 2024 |
23 |
0 |
1 |
1 |
11 |
56500 |
56 500 |
| 2023 |
18 |
0 |
1 |
0 |
8 |
49000 |
49 000 |
| 2022 |
19 |
0 |
2 |
3 |
6 |
55000 |
55 000 |
| 2021 |
30 |
1 |
3 |
4 |
13 |
106000 |
106 000 |
| 2020 |
14 |
0 |
0 |
0 |
6 |
18000 |
18 000 |
| 2018 |
8 |
0 |
0 |
0 |
4 |
11000 |
11 000 |
| 2017 |
18 |
0 |
1 |
1 |
13 |
45500 |
45 500 |
| 2016 |
8 |
0 |
0 |
0 |
1 |
3000 |
3 000 |
| 2015 |
10 |
0 |
0 |
1 |
4 |
13000 |
13 000 |
| 2014 |
15 |
0 |
2 |
2 |
1 |
24000 |
24 000 |
| 2013 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 2011 |
13 |
0 |
0 |
1 |
4 |
15000 |
15 000 |
| 2010 |
19 |
2 |
0 |
4 |
4 |
89000 |
89 000 |
| 2009 |
15 |
1 |
2 |
4 |
1 |
58000 |
58 000 |
| 2008 |
3 |
1 |
0 |
1 |
0 |
18000 |
18 000 |
Starter som trener
Treningsliste
| Hestenavn |
Hestenavn |
Rase |
Kjønn |
Alder |
Neste start |
Startgrunnlag |
Startgrunnlag |
Startpoeng |
Startpoeng |
| Enliden Ø.K. |
Enliden Ø.K. |
Kaldblods traver |
H |
1 |
|
0 |
|
0 |
|
| Kleppe Sisten |
Kleppe Sisten |
Kaldblods traver |
H |
1 |
|
0 |
|
0 |
|
Eventuell utelukkelse
| Utelukket |
Bane |
Fra dato |
Til dato |
|
|
|
|